*** Penzion Hajenka Sejfy ubytovanie Mlade Buky

Penzion Mlade Buky Hajenka Sejfy

Ubytovanie v súkromí Hájenka Sejfy Mladé Buky :
Hájenka Dolné Sejfy ponúka pokojné ubytovanie v súkromí, na samote u lesa, v malebnom kúte východných Krkonôš. Pre všetkých milovníkov zjazdového i klasického lyžovania je tu ľahká dostupnosť hneď niekoľkých lyžiarskych areálov.

Penzion Hájenka Sejfy Mladé Buky ubytovanie :
Ubytovať sa môžete v dvoch samostatných apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením a vybavenou kuchynkou s chladničkou. Prvý apartmán bol dokončený vo februári 2006 (4 lôžka). Druhý klasické 1 +1, 5 lôžok, bol dokončený v decembri 2007, tento apartmán je vybavený televízorom. Celkový počet miest je 9 lôžok (4 +5). Pokrytie signálom všetkých troch českých operátorov. Parkovanie v tesnej blízkosti hájovny.

Dovolenka Mladé Buky Krkonoše ubytovanie Hájenka Sejfy aktivity :
Lyžovanie v okolí Mladé Buky - 2 km, Jánské Lázně - 6 km, Pec pod Sněžkou - 14 km a ďalšie. Upravované bežecké trate. V lete môže návštevník využiť v okolí štýlové kúpalisko, na bicykle poznávať krásy východného cípu Krkonôš - Rýchor. Kľudná lokalita, možnosť využitia záhrady s posedením ktorá je vhodná hlavne pre rodiny s deťmi. Od jari 2008 v prevádzke cvičná horolezecká stena priamo na hájovni, o rozmeroch 2 m x 7,5 m.

Hájenka Sejfy ubytovanie v súkromí Penzion Krkonoše Mladé Buky okolie :
Delostrelecké tvrz Stachelberg československého pevnostného systému. Bobová dráha vo Špindlerovom Mlyne patrí medzi najatraktívnejšie projekty tohto druhu na svete. Golfové ihrisko v Mladých Bukách sa môže pochváliť jednou z najkrajších vyhliadok na masív Východných Krkonôš vrátane ich dominanty Sněžky a na prekrásne Vranie vrchy a Zvičinu. ZOO Dvůr Králové nad Labem s viac ako 2.400 zvieratami. Letná prevádzka lanovej dráhy na Snežku denne od 8 do 19 hodín v malebnom horskom mestečku Pec pod Sněžkou (750 m nm).

Dolné Sejfy ubytovanie v súkromí Krkonoše Hájenka Sejfy navigácia :
Príjazd po ceste z Trutnova do Pece pod Sněžkou: Po ľavej strane je obec Kalná Voda, ktorá plynulo prechádza v obec Mladé Buky, idete stále po hlavnej ceste až po pravej strane máte dve ihriská (basebalové a futbalové). Odbočíte hneď za futbalovým ihriskom doprava, cez železničný prejazd trati. Po tejto ceste idete necelý kilometer na križovatku (Bystřice, Horné Sejfy), kde stojí jediná budova Hájenka.
Penzion Mlade Buky Hajenka Sejfy - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Mlade Buky Hajenka Sejfy - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Mlade Buky Hajenka Sejfy - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Mlade Buky Hajenka Sejfy - k dispozícii letná terasaPenzion Mlade Buky Hajenka Sejfy - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Mlade Buky Hajenka Sejfy - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Mlade Buky Hajenka Sejfy - Izby s vlastnou toaletouPenzion Mlade Buky Hajenka Sejfy - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
 
Penzion Hajenka Sejfy ubytovanie Mlade Buky Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C Nočná tepl.: -1 °C Vietor: 5 m/s